Nachádzate sa tu

Profil Firmy

Sme stavebná spoločnosť sídliaca v Dolnom Kubíne. V roku 2013 sme prešli kompletnou transformáciou pod názvom LK-PARTNER, s. r. o. V súčasnosti sa zaoberáme kompletným zastrešením a  výstavbou obytných, kancelárskych, logistických a priemyslených objektov. Disponujeme viac než 15-ročnými hodnotnými skúsenosťami v náročnom stavebnom priemysle. Sme vybavení potrebnými zdrojmi a kvalifikovaným personálom. Našimi hlavnými vlastnosťami sú najmä precíznosť, plnenie časového plánu a kvalita vykonaných prác. Výkon práce na Slovenskom, Nemeckom a Rakúskom trhu nám dal množstvo príležitostí pre profesionálny rast hlavne v kvalitatívnej oblasti. Výsledkom našej snahy sú dobré výsledky, a hlavne sa tešíme z rastu ďalších projektov, ktoré rozširujú pole našej pôsobnosti.

 

Firemná kultúra

L - Ľudia, spoločnosť disponuje dostatočným množstvom kvalifikovaných pracovníkov v profesiách potrebných na výkon činností, ktorými sa spoločnosť LK-PARTNER, s. r. o. zaoberá. 

K - Kvalita, prioritným cieľom spoločnosti je realizácia prác na vysokej úrovni s dôrazom na kvalitu. 

P - Práca, neustále sa snažíme zlepšovať a zároveň zvyšovať kvalifikáciu personálu. Ponúkame nové pracovné príležitosti a možnosti pre kariérny rast. 

A- Atribúty, hlavným atribútom spoločnosti LK-PARTNER, s. r. o. je spoľahlivosť. 

R - Riadenie, spoločnosť je riadená vrcholovým manažmentom, ktorý disponuje dostatočnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva.

T - Tradícia, firma sa od svojho vzniku snaží na trhu zanechať kvalitné diela, spokojných odberateľov a dodávateľov. 

N - Náročnosť, dokážeme sa popasovať aj s náročnými úlohami, ktoré príjmeme ako výzvu a náš posun vpred. 

E - Efektivita, pracujeme efektívne a s elimináciou dopadov na životné prostredie. 

R - Rast, ako spoločnosť sa snažíme neustále zlepšovať, zdokonaľovať vo všetkých oblastiach. 

 
 

LK-PARTNER s.r.o.

Lucenkova 1222/14
Dolný Kubín
026 01

Fakturačné údaje

IČO: 44479654
DIČ: 2022707016
IČ-DPH: SK2022707016

Rýchly kontakt